Hanke loomine

Kuidas alustada?

Esimene ja kõige tähtsam osa. Konto loomisel tuleb täita küsimustik, et saaksime kaardistada kõik sinu soovid, vajadused ja eelistused. Peale küsimustiku täitmist on konto loodud ja hinnapäringud laiali saadetud.

Järgmiseks. Kutsu kaaslane diivanile, logige sisse kontole ja tutvuge teenusepakkujate pulmaprofiilidega. Kuna kõik info on ühes kohas koos, siis on tegemist vägagi nauditava protsessiga. Mitmed pruudid on tõdenud, et pulmaprofiilide tõttu on “aktiveerunud” ka nende kaaslased.

Kui olete teenusepakkujad üle vaadanud on tõenäoliselt juba ka esimesed hinnapakkumised kohal. Neid hakkab laekuma jooksvalt mitme kuu jooksul, kuid suur osa hinnapakkumisi jõuab kohale juba samal päeval, kui konto loodi.

Kui mõni hinnapakkumine pakub huvi, siis võta teenusepakkujaga ühendust. Hinnapakkumise kõrval on nupp Live-Chati alustamiseks.

Kui soovid teenusepakkujat broneerida, siis võid samuti kasutada Live-Chati. Lepi kindlasti kokku mis teenust pakutakse, millal ja millise hinna eest.

Juhul, kui soovid kaaluda erinevaid kuupäevi, pulmapeo kontseptsioone või asukohti, siis soovitame luua mitu erinevat hanget. Näiteks tekivad suured erinevused teenusepakkujate saadavuses ja hinnastamises, kui pulmapidu toimub:

  • erinevatel aastaaegadel (suve keskpaigas on näiteks hinnad kõrgemad)
  • erinevatel nädalapäevadel (näiteks reeded ja laupäevad on hinnad kõrgemad)
  • erinevates asukohtades (Harjumaalt kaugemal peab üldiselt arvestama lisakuludega)
  • erinevates suurustes (mida rohkem külalisi, seda suuremad kulutused)
  • erinevates kontseptsioonides (mõisapulm, maalähedane küünipulm, telgipulm rannas jne)

Oleme teenuse hinna teinud võimalikult taskukohase, et saaksid kaaluda erinevaid võimalusi oma pulmapeoks. Ainuüksi nädalapäeva muutmine võib säästa sadu eurosid, kuna nädala sees on teenusepakkujate nõudlus madalam.