Korduvad küsimused

Kuidas see toimib?

Pulmahange on veebipõhine tööriist, mis aitab leida kõik vajalikud teenusepakkujad oma pulmapeole. See aitab küsida sadadelt teenusepakkujatelt oma pulmapeo tarbeks hinnapakkumised. Laekunud hinnapakkumised koondatakse kokku Pulmahanke kontole, kus saab ka tutvuda kõikide teenusepakkujate pulmaprofiilidega (portfoliotega). Samuti saab teenusepakkujatega suhelda keskkonnasiseselt live chat meetodil.

Palju teenus maksab?

Konto avamine maksab ühekordselt 29 eurot. See on kõige väiksem kulu Sinu pulmaeelarves, kuid aitab korraldada kogu peo ja leida õiged tegijad elu tähtsaima päeva õnnestumiseks. Pulmahanke kasutamine võidab sulle sadu tunde aega organiseerimiselt ning säästab tuhandeid eurosid, kuna saad lihtsa vaevaga korralikku ülevaate turuhindadest. Ka pulmakorraldaja küsib vähem raha oma teenuse eest, kui tema juurde ilmuda oma Pulmahankest väljavalitud lemmikutega ning ta peab seeläbi vähem tööd tegema hinnapakkumiste küsimise ja saadavuste kontrollimise näol.

Milliste valdkondade jaoks pakkumisi saan küsida?

Valdkondi lisandub jooksvalt. Hetkel saab Pulmahankest leida oma pulmapeole peokoha, cateringi, ansambli, DJ, pulmaisa, fotograafi, videograafi, meigi- ja soenguartisti, pulmatordi, floristi ja dekoreerija. Kontot luues saab ise valida, milliste valdkondade hinnapakkumisi soovitakse saada.

Kuidas on valitud teenusepakkujad, kes läbi Pulmahanke hinnapakkumisi saadavad?

Soovime olla kindlad, et soovitame tegijaid, kelles võib oma elu tähtsaimal päeval kindel olla. Seepärast läbivad kõik teenusepakkujad põhjaliku kontrolli enne, kui saavad Pulmahankega liituda. Kontrolli käigus selgitatakse välja, mis on teenusepakkuja kompetents, senised kogemused, teenindatud pulmade maht ja üldine maine. Kontrolli aitavad teostada Eesti pulmaturgu tundvad spetsialistid, kes puutuvad igapäevaselt kokku pulmapidude organiseerimisega.

Kui palju on liitunud teenusepakkujaid ja kes nad on?

Neid on kokku üle 200 ning nende käest hinnapakkumise küsimine korrektse sisendiga võtab aega sinult loetud minutid. Tutvu täieliku nimekirjaga teenusepakkujate leheküljel.

Mis on pulmaprofiilid?

Igal teenusepakkujal on oma pulmaprofiil, kuhu on koondatud üle interneti kokku tema lisainfo, pildid, videod, asukohakaardid ja rekvisiidid. See tähendab, et saad kõik info ühest kohast kätte ning ei pea hämaratest internetisügavustest infokillukesi kaevandama. Pulmaprofiilile koonduvad ka personaalsed hinnapakkumised, et kõik vajalik info oleks ühes kohas koos (hind, pakkumise sisu, portfolio).

Kuidas toimib keskkonnasisene Live-Chat?

Pulmaprofiilis näed ka nuppu “Alusta vestlust”. Klikkides sinna avaneb sõnumi kirjutamise aken. Edasi juhtub kõik nii nagu Facebookis sõbraga suheldes ja sellisel viisil vestlus ei pea olema ülemäära ametlik. Juhul kui eelistad telefonivestlust, e-maili või selgub mõne kokkuleppe sisu alles kohtumisel (pulmaprofiilid sisaldavad ka teenusepakkujate rekvisiite, kodulehe- ja sotsiaalmeediaviiteid), siis soovitame turvalisuse huvides korrata broneerimise detailid alati üle ka Pulmahanke live chatis.

Kuidas alustada?

Esmalt loo konto ja Pulmahange kaardistab sinu pulmade detailid. Seejärel küsib intelligentne hankesüsteem saadud info põhjal teenusepakkujatelt hinnapakkumised ja koondab need sinu kasutajakontole kokku. Konto loomisele ja pulmadetailide kaardistamisele varu pool tunnikest. Juba esimeste minutitega hakkab laekuma hinnapakkumisi, mis kõik on personaalselt sulle loodud.

Kas pean tegema uue hanke, kui Pulmahankesse lisandub uusi teenusepakkujaid või valdkondi?

Kui Pulmahankesse tekib mõni uus valdkond, siis saab klient valida, kas soovib selle tasuta aktiveerida ning saada ka uue valdkonna hinnapakkumisi või mitte. Kui olemasolevasse valdkonda lisandub jooksvalt uusi tegijaid, siis küsitakse sulle automaatselt ja ilma lisatasuta hinnapakkumised ka uutelt tegijatelt.

Kas teenusepakkujad saavad minu andmed teada?

Ei, me ei väljasta noorpaaride kontaktandmeid. Soovi korral saate neid hiljem ise jagada teenusepakkujaga otse suheldes. Seeläbi ei tähenda sadade hinnapakkumiste küsimine hiljem sadu järelpäringuid, et kas olete juba otsustanud ja mida arvate saadetud pakkumisest. Aitame hoida “õhu puhtana”, et saaksite rahulikult keskenduda üksnes olulisele.

Mis saab siis kui ma ei leia sobivaid pakkumisi?

Pulmahange ei kohusta ühegi teenusepakkuja kasuks otsustama. Kui sobivat hinnapakkumist ei leidunud, siis oled saanud suurepärase ülevaate hinnastamisest, saanud teada erinevate tegijate saadavused antud kuupäeval ja leidnud hulganisti inspiratsiooni sadadelt pulmaprofiilidelt. Samas on ebatõenäoline, et sadadest hinnapakkumistest ükski ei sobi.

Mida tähendab Pulmahanke konto jagamine oma kaaslasega?

Pulmahanke ligipääsude jagamine peresiseselt annab mitu head lisakasu. Esiteks saavad mõlemad otsida välja sadadest pulmaprofiilidest oma isiklikud lemmikud (juhul kui pole aega seda koos teha). Teiseks väldite peresisest infosulgu ja saate mõlemad olla kursis live chat vestlusajalooga iga teenusepakkuja osas (kuna tõenäoliselt pole teil kahepeale üks email ning te ei jaga ühte mobiiltelefoni, millele alati koos vastate).