Korduvad küsimused

Palju teenus maksab?

Iga hankesse valitud teenus maksab 1€. Näiteks, kui otsid vaid peokohta, cateringi ja fotograafi, siis maksab see kokku ühekordse kuluna 3€, mille saab tasuda mugavalt läbi pangalingi või krediitkaardiga. See on vaieldamatult kõige pisem kulu pulmaeelarves, kuid aitab korraldada kogu peo, säästa kümneid kui mitte sadu tunde aega ja säästab sadu kui mitte tuhandeid eurosid, kuna saad lihtsa vaevaga korraliku ülevaate turuhindadest ja pulmaturul pakutavast.

Milliste valdkondade jaoks pakkumisi saan küsida?

Valdkondi lisandub jooksvalt. Hetkel saab Pulmahankest leida oma pulmapeole peokoha, cateringi, ansambli, DJ, pulmaisa, fotograafi, videograafi, meigi- ja soenguartisti, pulmatordi, floristi, dekoreerija ning pulmasõiduki. Kasutajakontot luues saad ise valida, milliseid teenuseid vajad.

Kuidas on valitud teenusepakkujad, kes läbi Pulmahanke hinnapakkumisi saadavad?

Soovime olla kindlad, et soovitame tegijaid, kelles võib oma elu tähtsaimal päeval kindel olla. Seepärast läbivad kõik teenusepakkujad põhjaliku kontrolli enne, kui saavad Pulmahankega liituda. Kontrolli käigus selgitatakse välja, mis on teenusepakkuja kompetents, senised kogemused, teenindatud pulmade maht ja üldine maine.

Kui palju on liitunud teenusepakkujaid ja kes nad on?

Neid on kokku üle 330 ning nende käest hinnapakkumiste korraga küsimine võtab aega loetud minutid. Tutvu täieliku nimekirjaga teenusepakkujate leheküljel.

Mis on pulmaprofiilid?

Igal teenusepakkujal on oma pulmaprofiil, kuhu on koondatud üle interneti kokku info, pildid, videod, asukohakaardid ja kontaktandmed. See tähendab, et saad kõik info ühest kohast kätte ning ei pea internetisügavustest infokillukesi kaevandama. Pulmaprofiilile koonduvad ka personaalsed hinnapakkumised, et kõik vajalik info oleks ühes kohas koos.

Kuidas toimib keskkonnasisene Live-Chat?

Pulmaprofiilis on nupp “Alusta vestlust”. Klikkides sinna avaneb sõnumi kirjutamise aken. Edasi juhtub kõik nii nagu Facebookis sõbraga suheldes ja sellisel viisil vestlus ei pea olema ülemäära ametlik. Juhul kui eelistad telefonivestlust, e-maili või selgub mõne kokkuleppe sisu alles kohtumisel (pulmaprofiilid sisaldavad ka teenusepakkujate kontaktandmeid otse suhtlemiseks), siis soovitame turvalisuse huvides korrata broneerimise detailid alati üle ka Pulmahanke live chatis.

Kuidas alustada?

Esmalt loo konto ja Pulmahange kaardistab sinu pulmapeo detailid. Seejärel küsib intelligentne hankesüsteem saadud info põhjal teenusepakkujatelt hinnapakkumised ja koondab need sinu kasutajakontole kokku. Konto loomisele ja pulmadetailide kaardistamisele varu pool tunnikest. Juba esimeste minutitega hakkab laekuma hinnapakkumisi, mis kõik on personaalselt sulle loodud.

Kas pean tegema uue hanke, kui Pulmahankesse lisandub uusi teenusepakkujaid või valdkondi?

Kui Pulmahankesse tekib mõni uus valdkond, siis saab klient valida, kas soovib selle tasuta aktiveerida ning saada ka uue valdkonna hinnapakkumisi või mitte. Kui olemasolevasse valdkonda lisandub jooksvalt uusi tegijaid, siis küsitakse sulle automaatselt ja ilma lisatasuta hinnapakkumised ka uutelt tegijatelt.

Kas teenusepakkujad saavad minu andmed teada?

Ei, me ei väljasta noorpaaride kontaktandmeid. Soovi korral saate neid hiljem ise jagada teenusepakkujaga otse suheldes. Seeläbi ei tähenda sadade hinnapakkumiste küsimine hiljem sadu järelpäringuid, et kas olete juba otsustanud ja mida arvate saadetud pakkumisest. Aitame hoida “õhu puhtana”, et saaksite rahulikult keskenduda üksnes olulisele.

Mis saab siis kui ma ei leia sobivaid pakkumisi?

Pulmahange ei kohusta ühegi teenusepakkuja kasuks otsustama. Kui sobivat hinnapakkumist ei leidunud, siis oled saanud suurepärase ülevaate hinnastamisest, saanud teada erinevate tegijate saadavused antud kuupäeval ja leidnud hulganisti inspiratsiooni sadadelt pulmaprofiilidelt. Samas on ebatõenäoline, et sadadest hinnapakkumistest ükski ei sobi.

Mida tähendab Pulmahanke konto jagamine oma kaaslasega?

Pulmahanke ligipääsude jagamine peresiseselt annab mitu head lisakasu. Esiteks saate mõlemad otsida välja sadadest pulmaprofiilidest oma isiklikud lemmikud. Teiseks väldite peresisest infosulgu ja saate mõlemad olla kursis live chat vestlusajalooga iga teenusepakkuja osas.


Loe lähemalt kuidas pulma korraldada või registreeru Pulmahanke kasutajaks