Kuidas korraldada pulma?

Pulmahanke meeskonna missiooniks on pulmaplaneerimise protsessi lihtsustamine, tuues kogu korralduse ühele platvormile kokku.

1. Looge kasutajakonto

Konto loomisel tuleb täita küsimustik, et saaksime kaardistada teie pulmapäeva soovid, vajadused ja eelistused. Peale konto loomist saadetakse hinnapäringud sadadele teenusepakkujatele korraga, kes teevad oma hinnapakkumised otse teie Pulmahanke kasutajakontole.

Konto loomine maksab 1€ iga valitud teenuse kohta ja tasuda saab läbi pangalingi või krediitkaardiga. Näiteks, kui soovite leida vaid peokohta, cateringi ja fotograafi, siis maksab Pulmahanke teenus kokku 3€, mis on ühekordne kulu.

2. Tutvuge pulmaprofiilidega

Peale konto loomist saate kohe tutvuda teenusepakkujate pulmaprofiilidega (portfoliotega). Pulmaprofiilidel on bändide esinemisvideod, videograafide pulmafilmid, fotograafide pulmaalbumid, peokohtade fotod, -asukohakaardid ja -majutusinfo, cateringide näidismenüüd, pulmaisade tutvustusvideod, make-up artistide ja soengumeistrite näidistööd, floristide lilleseaded, uskumatult lahedad pulmasõidukid ja palju muud.

Kuna kõik info on ühes kohas koos, mitte internetis laiali, siis on tegemist huvitava ja nauditava protsessiga, kus märgite kaaslasega tähekesi erinevatele pulmaprofiilidele, et need hiljem “lemmikute leheküljel” ilmuks.

3. Tutvuge hinnapakkumistega

Enamus hinnapakkumisi laekub juba 24 tunniga ning need kuvatakse teenusepakkujate pulmaprofiilide peale.

See tähendab, et portfolio, kontaktinfo, hinnapakkumise sisu ja manused on kõik ühes kohas koos ning lihtne on otsustada, kas pakkumine tundub huvitav või mitte – selle jaoks on kaks nuppu:

  • Kui vajutate nupul “Jah”, siis teab ka teenusepakkuja, et mõtlete asja üle ning konsulteerib teiega, kui keegi peaks teda samale kuupäevale soovima
  • Kui vajutate “Ei”, siis anname teenusepakkujale diskreetselt märku, et otsite midagi muud

 

4. Suhelge teenusepakkujatega

Alustage live chat vestlust ning arutage hinnapakkumise detaile, planeerige kohtumine või leppige kokku broneeringus. Läbi live-chati liiguvad asjad kiirelt, meilboks püsib puhas ning ükski detail ei kao ridade vahele.

Samas, kui chattimine pole teie jaoks, siis suhelge teenusepakkujaga otse – tema telefoninumber, meiliaadress ja muu kontaktinfo on pulmaprofiilis olemas.

5. Valige välja oma pulmapeo jaoks sobiv tegija

Kui olete sõlminud kellegagi kokkuleppe oma pulmapeo teenindamiseks – olgu see siis Pulmahanke siseselt, e-mailis, kohtumisel või telefonis – siis sulgege antud valdkond. Nii saame öelda kõigile pakkumise teinud tegijatele “Aitäh” ning piirata uute hinnapakkumiste laekumist.

 


♥ Pulmahanke kasutamisega kaasnevad lisakasud:

✓ Ajavõit

Säästate sadu tunde aega tegijate kaardistamiselt, tausta kontrollimiselt, kontaktandmete otsimiselt, saadavuste selgitamiselt, pakkumiste küsimiselt ja meilide põrgatamiselt.

✓ Meelerahu

Olete teinud oma valikud, kaaludes 300-400 erinevat tegijat. Kaob kripeldus, et ehk oleks leidnud kellegi veelgi sobivama.

✓ Rahavõit

Saate pakkumisi võrreldes ja pulmaprofiile vaadates kergelt aru, miks mõni tegija ongi väärt keskmisest kõrgemat hinda ning miks mõne teise tegija soodne pakkumine võib olla teie jaoks ideaalne – kuna soodne hinnapakkumine ei ole tihtipeale kinni tegija kompetentsis, vaid pulmapeo kuupäevas, ajaplaanis ja asukohas.

✓ Vabadus

Kui Pulmahankest kõiki tegijaid oma pulmapeole ei leidnud või vajadused muutusid käigu pealt, siis kohustust ühegi teenusepakkuja kasuks otsustada ei ole.

✓ Turvatunne

Me oleme teie selja taga kogu pulmakorralduse perioodi vältel ja aitame võimalike arusaamatuste korral. Hoidke lihtsalt vestlused Pulmahankes ja kokkulepped kirjalikud.

✓ Diskreetsus

Me ei avalda teie andmeid teenusepakkujatele protsessi käigus, seega saate rahulikult valida enda jaoks sobivaimad tegijad ilma, et keegi pidevalt emailide ja telefonikõnedega teid otsustama survestaks. Küll aga on oluline mõista, et head tegijad broneeritakse kiiresti ja täna pakkumise teinud tegija ei pruugi homme enam saadaval olla kui te talle märku ei anna, et olete tema tellimisest vähem või rohkem huvitatud.

✓ Infosulg puudub

Saate kaaslasega mõlemad olla kursis hinnapakkumiste ja vestlustega, logides lihtsalt sisse oma ühisele Pulmahanke kontole. Seda sõltumata ajast, asukohast või seadmest.

Meilboks ei ummistu

Sadade meilide asemel on kergesti sirvitavad vestluslogid, kust leiab alati kõik info üles.

✓ Kaaslane aktiveerub

Üldjuhul võib minna nii, et pulmapäeva organiseerimisega tegeleb põhiliselt üks osapool. Samas nüüd, kus korraldusprotsess ei tundu enam hoomamatu suurusega elevant ja kõik info on ühes kohas koos, on lausa nauditav asju koos organiseerida.


Alusta oma pulmapeo planeerimist või vaata Korduma Kippuvaid Küsimusi