Kuidas kasutada Pulmahanget teenusepakkujana?

Kuidas Pulmahange toimib?

1. Kuidas näeb välja hanke loomise protsess noorpaari poolel?

Pulmahange kaardistab põhjalikult noorpaari pulmaplaanid konto loomisel, et teenusepakkujatele tekiks võimalikult korrektne sisend, mille alusel teha esmane hinnapakkumine. Iga soovitud pulmateenuse kohta on noorpaarile konto loomise käigus väga põhjalikud küsimused esitatud eelistuste ja ootuste osas.

Loe lähemalt, kuidas noorpaar hanget loob →


2. Sisend ehk hankekaart

Kui noorpaar on hanke loonud siis näete seda vastamata hinnapäringute all. Iga noorpaar ootab tagasisidet hinnapakkumise või keeldumise näol. Üle 30 päeva vastamata hinnapäringud ei ole kooskõlas ka hea tava ega Pulmahanke kasutustingimustega.


3. Kuidas saata hinnapakkumist?

Esmalt tutvuge sisendiga ja proovige võimalikult täpselt noorpaari vajadustest aru saada. Seejärel lisage hind, kommentaar ja soovi korral ka manus. Vajutage nupul “SAADA PAKKUMINE”.

 

Arvestage pakkumist saates, et see kuvatakse teie pulmaprofiilil. Seega ei ole vajadust lisada linke oma kodulehe fotoalbumile vms. Samas tasub hoida oma pulmaprofiil maksimaalselt põnev ja esinduslik.

Kõige enam saavad noorpaaride poolt tähelepanu lühikesed ja konkreetsed hinnapakkumised, kust on lihtne välja lugeda, mida küsitud tasu eest täpselt saab.

 


4. Mis saab edasi peale pakkumise tegemist?

Noorpaar saab e-maili teel teavituse, et olete teinud talle pakkumise.

Hinnapakkumine on noorpaarile nähtav teie Pulmahanke pulmaprofiilil, kus noorpaar saab otsustada, kas kaalub pakkumist või mitte. Noorpaari otsust näete oma saadetud pakkumiste nimekirjas.

Samuti on hinnapakkumine nähtav tabeli vaates – mida kiiremini pakkumise tegite, seda kõrgemal te positsioneerute ja rohkem tähelepanu saate. Seeläbi suureneb tõenäosus saada noorpaarilt täheke ehk “Lemmikuks märkmine”, mis tähendab, et teid kuvatakse edaspidi kõige esimeses vaates peale sisselogimist ning olete noorpaaril pidevalt silma all.

* Pulmahange ei paku tasulist võimalust osta end nimekirjade etteotsa. Samuti ei ole võimalik end osta “Lemmikute” vaatesse. Ainus viis luua võimalikult head eeldused kliendisuhteks on olla noorpaari jaoks olemas.

Nüüd saab noorpaar lihtsa nupuvajutusega otsustada, kas kaalub pakkumist või mitte. Kui jah, siis muutub antud noorpaar teie “Saadetud pakkumiste” nimekirjas roheliseks ning teil tekib ka võimalus neile koheselt kirjutada läbi live-chat vestlusakna. Kui noorpaar keeldub, siis muutuvad nad punaseks ning juures on ka pakkumise tagasilükkamise põhjus.

 


5. Kuidas näeb noorpaar keeldumist?

Kui vajutate nupul “Soovin keelduda” küsitakse teie käest keeldumise põhjust. Soovitame alati märkida ka vabas vormis keeldumise põhjuse.


6. Suhtlus Pulmahanke vestlusaknas

Olge teie ise, kuid vältige üleliigset ametlikkust. Samuti ei ole vajadust iga lause lõppu kirjutada oma nime, ametipositsiooni ja telefoninumbrit – kogu info teie kohta on noorpaaril kas silma all või hiirekliki kaugusel.

Pulmahange soovitab noorpaaril hoida alati kõik kokkulepped kirjalikud ning vestlusaknas. Seda selleks, et saaksime kolmanda osapoolena aidata asjas selgust saada, kui on toimunud suuremat sorti möödarääkimine – seda nii Pulmahanke teenusepakkujate kui ka noorpaaride kaitseks.

 


Noorpaari huvi äratamiseks on oluline, et:

  • pakkumine oleks personaalne (nii oma pöördumiselt kui ka hinnapoliitikalt)
  • pakkumine oleks võimalikult konkreetne (näiteks kui üks tegija ütleb “1255€ + transport” ja teine ütleb sama sisendi peale “500-2000€ sõltuvalt asjaoludest” siis näitab see noorpaarile, et üks teenusepakkuja ei viitsinud süveneda)
  • väärtuspakkumise sisu oleks tasakaalus (küsitav versus pakutav peaks püsima konkurentsis võrreldes teiste tegijatega)
  • pakkumine laekuks kiiresti (enamus pakkumisi jõuab noorpaarini läbi Pulmahanke 24h jooksul)
  • pulmaprofiil kõnetaks ning tekitaks “vau-efekti” (soovitame oma pulmaprofiili uuendada regulaarselt, eriline tähelepanu pöörake esimese pildile oma galeriis kuna seda nähakse esimesena nii nimekirjades kui ka pulmaprofiili avades)

NIPP: Paljud tegijad pakuvad suhtluse käigus ka varajase broneerija soodustust või teisi motiveerivaid lisaväärtusi, et noorpaar kiiremini otsustaks.

 


Facebooki infogrupp teenusepakkujatele

Liituge kindlasti ka privaatse Facebooki infogrupiga, mille idee on üheskoos arendada Pulmahanke platvormi käepärasemaks ja mugavamaks. Sinna laekub infot platvormi uuenduste ja muude Pulmahankega seotud arengute osas.