Jako Ülenõmm | www.pulmafotograaf.eu

Fotograaf
Jako Ülenõmm | www.pulmafotograaf.eu

Teeninduspiirkond: Kogu Eesti

Küsi pakkumist

Pulmade jäädvustamise juurde olen jõudnud läbi oma reisikogemuse, kui üks Eesti tüdruk läks kohalikule austraallasele mehele. Sealt saigi see alguse.
Pulmade jäädvustamine on midagi erilist. See on pruutpaari elus üks tähtsamaid päevi ja kui sa saad selle pruutpaariga veeta ning see kõik jäädvustada…see ilu, emotsioonid ja kaunid hetked. Pildid peavad jutustama loo ja andma edasi kõik selle vahetu emotsiooni ja ilu. Minu pildistamise stiil on romantiline ja vaba.
Ma ei poolda kramplikke ja ebamugavaid poose. Ma näen mis teile sobib ja juhendan teid. Te ise ei pea poose välja mõtlema ja harjutama. Kui teil on pooside ja piltide koha pealt kindel soov, siis kindlasti arvestan sellega. Üks minu tugevusi on kindlasti reportaažfotodel. Nende puhul on suur osakaal emotsioonidel. Lisaks toon sisse ka erinevaid kunstipäraseid võtteid.
Pulmadekoratsioonide pildistamisel kasutan oma tugevat makrofotograafia kogemust, et saada parim võimalik tulemus. Ma ei tõmba rangelt piiri ette, et pildistan ainult naturaalse valgusega. Vajadusel kasutan erinevaid välgulahendusi sh nii kaamera peal kui kaamerast eemal.
Pildistan parima Nikoni profitehnikaga, et saada maksimaalselt hea tulemus.